• info@regnus.com.tr
  • 9:00 – 17:00

Yedek Parça

Tersine Mühendislik

Bir objenin yapısının, işlevinin veya çalışma sisteminin çıkarımcı bir akıl yürütme analiziyle keşfedilmesi işlemidir. Bu yöntemde mevcut parçalarınızın modellemesi ve malzeme analizi yapılarak imal edilir veya daha işlevsel şekilde tekrar tasarlanabilir.

Konusunda Uzman Özel İmalat Portalı

Kullandığınız makinelerin orijinal parçalarını, 3d tarama & modelleme, teknik çizim ve malzeme analizi gibi teknik gereklilikleri kapsayacak şekilde üretici partnerlerimize aynı kalitede imal ettiriyor, doğru bir fiyat/performans dengesi sağlıyoruz.

Standart Parçalar İçin Farklı Marka
Alternatifleri

Standart kullandığınız parçalar için portalımızda bulunan birçok tedarikçiden fiyat, performans, uygunluk karşılaştırması yapabilmenizi sağlayarak seçimi sizlerin tercihine bırakıyoruz.

Parça Revizyon & Geliştirme Portalı

Sık olarak değiştirdiğiniz ve maliyeti fazla olan parça ve ekipmanlarınız için revizyon, malzeme geliştirme seçenekleri sunuyoruz.

Minimum Tedarik Süresi

Firmanız adına imal ettirdiğimiz parçaları talebiniz doğrultusunda üreticilerimize konsinye stok tutturup, ihtiyacınız esnasında 1 gün içinde sevk ettirebiliyor ve stok maliyetlerinizi düşürüyoruz.